Zajímavá příchuť e-liquidu – nostalgie dětských let

ostruzinaJste e-kuřákem? Pokud si myslíte, že už vás nic nepřekvapí, protože jste už všechno vyzkoušeli, možná je načase podívat se na novinky v příchutích e-liquidů. Ne všechno už tu jednou bylo. Jako začínající kuřák elektronických cigaret jste se zřejmě přidržovali klasiky – tabák, máta, vanilka, káva… Pak jste vyzkoušeli jablko nebo banán, něco exotičtějšího jako ananas a Piňa coladu jako absolutní zvláštnost. Na trhu se však objevují stále nové příchutě, které vám kouření e-cigarety zpříjemní.

Lidské smysly mají paměť…

Oči si pamatují, co viděly, uši, co slyšely, a náš nos si pamatuje vůně a spojuje je s příjemnými, či nepříjemnými zážitky, které se k nim vázaly. Vydejte se tedy na procházku zpět do dětských let, k babičce, nebo s rodiči na chalupu, do teplých letních dnů, kdy zelený les tiše šuměl, jak něžný vánek pohupoval větvemi, sluníčko se pokoušelo prodrat hustým podrostem a vytvářelo na zemi divukrásné obrazce světel a stínů, vonělo jehličí, houby a prázdniny se zdály nekonečně dlouhé… Na okrajích prosluněných pasek se mezi nebezpečnými trny ukrývaly tmavě rudé, až černé měkké a šťavnaté plody ostružin, které vám svou šťávou barvily prsty dokrvava a občas se tyhle šmouhy smísily s krví skutečnou, když jste přehlédli nějaký zvláště záludný šlahoun…

Nechte se unést vůní ostružin

Pamatujete? Chcete ty časy vrátit alespoň na chvíli zpátky? Vyzkoušejte absolutní novinku na českém trhu, e-liquid s chutí a vůní ostružin. Vybrat si můžete z nabídky několika výrobců toho, s jehož produkty jste byli doposud nejvíce spokojeni díky autentické chuti a vůni. Otevřete internetové stránky svého oblíbeného prodejce nebo jen zadejte heslo e-liquid ostružina, objednejte a pak už jen stačí zavřít oči a sytá šťavnatá vůně oklame váš nos a na chvíli i běh času a přenese vás zase zpět na tu prosluněnou louku, kde voní slunce, prázdniny a nekonečně dlouhý čas na všechno.

Jedna reakce na Zajímavá příchuť e-liquidu – nostalgie dětských let

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *