Recenze MODu Maraxus – splněného snu všech vaperů

Kuřáci elektronických cigaret se v zásadě rozdělují na několik skupin. Jedni nedají dopustit na klasické elektronické cigarety, druzí holdují elektronickým dýmkám a třetí skupina – vapeři našli zalíbení v e-modech. Jelikož jsou e-mody vskutku výkonnými a velmi oblíbenými společníky, na následujících řádcích se zaměříme na recenzi a hodnocení jednoho z nich. Konkrétně se bude jednat o MOD Maraxus, jenž vás hned na první pohled upoutá svým dokonalým designem, stejně jako velikostí a barevnou kombinací. Pojďme se podívat, proč se do Maraxusu zamilujete na první i každý další pohled.mechanicky-mod-maraxus_w375_h203

Něco málo o vzhledu modu

Již výše jsme opěvovali designovou dokonalost Maraxusu a ani na těchto řádcích tomu nebude jinak. Tělo MODu je vyrobeno z nerezové oceli, ozdobné prvky pak odrážejí krásu a nevšednost leštěné mosazi. A to ještě zdaleka není všechno. Veškeré spínací kontakty MODu jsou vyrobeny z mědi, čímž dochází k minimalizaci přechodových odporů.  Spínací tlačítko MODu se nachází na jeho spodní straně, kde mimo jiné naleznete také laserem vypálené logo a unikátní sériové číslo, které dělá z každého Maraxusu jedinečný originál.

Variabilita na prvním místě

Jelikož se jedná o teleskopický MOD, je možno do něj umístit nejrůznější druhy baterií typu 18350 a 18650. Pokud se vám do rukou dostane elektronický regulátor výkonu I-Kick, i ten je s MODem Maraxus plně kompatibilní. Kromě jiného si můžete díky regulaci sání vzduchu umístěné na horní straně MODu navolit také sílu odporu potahu přesně dle svých požadavků a preferencí. V e-shopu Gallagher můžete tento sen všech vaperů pořídit buďto v samostatném balení (pouze Maraxus MOD) nebo v balení Maraxus MOD Great KIT, které obsahuje MOD s bateriemi, nabíječkou a veškerým příslušenstvím již od 1 190 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *