Doporučené příspěvky

Víte, jak správně kouřit e-cigaretu? Praktické tipy i rady od zkušených vaperů!

Prvotní nadšení z e-cigarety bohužel mnohdy vystřídalo zklamání. Proč? Důvodem je nesprávná technika vapování, s níž jednoduše nelze dosáhnout maximálního požitku. Přečíst více

Výměna žhavicí hlavy: Kdy je vhodná doba a jak na to?

Jak poznat, že je nutná její výměna a jak si se samotnou výměnou poradit? To vám prozradíme na následujících řádcích... Přečíst více

Jak jednoduše vybrat elektronickou cigaretu?

Zvažujete nákup e-cigarety, jenže nevíte, po které sáhnout? Následující návod vám vysvětlí, jak přesně a jednoduše postupovat při nákupu e-cigaret, co neopomenout a na co si dát naopak pozor.... Přečíst více

Tagy
Spolupracujeme

Recenze elektronické cigarety eGo + VIVI Nova

ego-vivi-novaMezi nejprodávanější e-cigarety patří cigarety eGo. Na trhu je několik typů těchto cigaret a každý zákazník si může vybrat přesně podle svých potřeb. Ceny se pohybují od 600 Kč do 1 200 Kč.

eGo+VIVI Nova

Nejprodávanější z nich je v současné době cigareta eGo + VIVI Nova, která se prodává v bílé, stříbrné, červené a černé barvě. Tato e-cigareta obsahuje clearomizer s obsahem 2,0 nebo 3,5 ml. Clearomizer je žhavící část elektronické cigarety, ve které se vytváří pára. Tu vdechuje kuřák spolu s e-liquidem. E-liquid, který se dává jako náplň do všech elektronických cigaret, se prodává v balíčcích obsahujících většinou 1 ml oblíbené příchuti. Koupit si dle vlastní chuti můžete buď klasickou tabákovou příchuť, nebo různé aromatické příchutě. K mání jsou např. kávová, mentolová, vanilková anebo chutě a vůně nejrůznějších ovocných plodů – jahodová, melounová, ostružinová, třešňová a mnohé další. Ne nadarmo patří elektronické cigarety eGo k nejoblíbenějším na trhu. Snadno se plní a baterie vydrží opravdu velice dlouho, žhavící hlavy jsou snadno vyměnitelné a navíc jde o tzv. ekonomický model s nízkými provozními náklady. Pro dobrý pocit kuřáka se přidává také skvělá kouřivost.

Množství nikotinu

Při kouření e-cigaret si nevolíte pouze příchuť, ale rovněž dávkujete množství inhalovaného nikotinu. To může pomoci kuřákům, kteří chtějí s kouřením přestat. Mohou si postupně snižovat dávky nikotinu ve své cigaretě pěkně krok po kroku.

Která se hodí právě pro vás?

Pro každého kuřáka je vhodný jiný typ cigarety. A co je podstatné – při koupi elektronických cigaret je potřeba zaměřit se na kvalitní výrobky, které jsou prověřené, bezpečné a jsou od známých výrobců. Tyto e-cigarety mají totiž také certifikáty kvality. Testem kvality procházejí i tekuté náplně.

Nákup po internetu

Elektronickou cigaretu eGo+VIVI Nova snadno seženete v některém z internetových obchodů. Nejnovější je design sněhově bílé, který lze zakoupit ve dvoukusovém balení, jehož součástí jsou baterie, clearomizery i žhavící hlavy, USB nabíječka a další příslušenství. To vše samozřejmě s českým návodem.

Jedna reakce na Recenze elektronické cigarety eGo + VIVI Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *