Doporučené příspěvky

Víte, jak správně kouřit e-cigaretu? Praktické tipy i rady od zkušených vaperů!

Prvotní nadšení z e-cigarety bohužel mnohdy vystřídalo zklamání. Proč? Důvodem je nesprávná technika vapování, s níž jednoduše nelze dosáhnout maximálního požitku. Přečíst více

Výměna žhavicí hlavy: Kdy je vhodná doba a jak na to?

Jak poznat, že je nutná její výměna a jak si se samotnou výměnou poradit? To vám prozradíme na následujících řádcích... Přečíst více

Jak jednoduše vybrat elektronickou cigaretu?

Zvažujete nákup e-cigarety, jenže nevíte, po které sáhnout? Následující návod vám vysvětlí, jak přesně a jednoduše postupovat při nákupu e-cigaret, co neopomenout a na co si dát naopak pozor.... Přečíst více

Tagy
Spolupracujeme

Novinka na našem trhu: elektronické cigarety 510 – T2 malé a lehké

510-t2Na trhu je v současné době velké množství elektronických cigaret. Malé a lehké elektronické cigarety jsou určeny především pro slabší kuřáky. Vypadají podobně jako klasická cigareta. Jejich nová verze je vybavena moderním a spolehlivým clearomizerem, který je jednoduše doplnitelný a zabraňuje protékání. V této sérii je nejnovější typ 510 – T2. Od staršího typu se liší především žhavící části, kde byl klasický atomizér s náplní nahrazen novým typem clearomizeru.

Kvalita především

Tato cigareta patří mezi nejkvalitnější na českém trhu. Prodává se v pěti různých barvách: černá, červená, růžová, bílá a stříbrná. Mezi hlavní výhody e-cigarety 510-T2 patří jednoduchá výměna náhradních dílů, malý rozměr a kvalitní clearomizer.

Výhody

Výhodou kouření těchto malých a lehkých elektronických cigaret je především to, že jsou méně škodlivé, než klasické cigarety. Jejich kouř neobsahuje žádné karcinogenní látky ani dehet. V náplních pro elektronickou cigaretu je obsažen pouze nikotin, který kuřák potřebuje a kvůli kterému kouří.

Příchutě na výběr

Při kouření elektronické cigarety z ní vychází místo kouře vodní pára, která v případě použití vonných ovocných příchutí může vydávat také příjemné aroma. Kuřáci elektronických cigaret tak neobtěžují své okolí zápachem a neohrožují zdraví lidí ve svém okolí. Volba příchutě v cigaretě je velmi důležitá. Někdo dává přednost klasickým tabákovým příchutím, které bývají označeny za „normální“, jiní si raději vyberou ovocné, vanilkové, skořicové, nebo příchuť coca-coly, čokoládovou, kávovou a další. Mezi nejoblíbenější příchutě se tradičně řadí mentol, vanilka a třešeň.

Nikotin

Ještě důležitější, než příchuť je však u elektronické cigarety zvolit si správnou intenzitu nikotinu. Volba dávkování závisí na tom, jak silný jste kuřák. Slabší kuřáci, kteří kouří do 10 cigaret za den nebo kuřáci cigaret slabých mohou zvolit dávku nikotinu 6,9 nebo 12 mg. Právě této skupině kuřáků je určena malá a lehká nová cigareta 510-T2.

Jedna reakce na Novinka na našem trhu: elektronické cigarety 510 – T2 malé a lehké

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *