Doporučené příspěvky

Víte, jak správně kouřit e-cigaretu? Praktické tipy i rady od zkušených vaperů!

Prvotní nadšení z e-cigarety bohužel mnohdy vystřídalo zklamání. Proč? Důvodem je nesprávná technika vapování, s níž jednoduše nelze dosáhnout maximálního požitku. Přečíst více

Výměna žhavicí hlavy: Kdy je vhodná doba a jak na to?

Jak poznat, že je nutná její výměna a jak si se samotnou výměnou poradit? To vám prozradíme na následujících řádcích... Přečíst více

Jak jednoduše vybrat elektronickou cigaretu?

Zvažujete nákup e-cigarety, jenže nevíte, po které sáhnout? Následující návod vám vysvětlí, jak přesně a jednoduše postupovat při nákupu e-cigaret, co neopomenout a na co si dát naopak pozor.... Přečíst více

Tagy
Spolupracujeme

Clearomizér – nejen návod jak jej plnit

clearomizerV prvé řadě je nutné si uvědomit, že clearomizér je spotřební zboží – nevydrží navěky, ale správným plněním a používáním můžete jeho životnost podstatně prodloužit. Ušetříte tak nejen svou kapsu od dalšího vydání, ale i čas, který byste museli do pořízení nového investovat. Jak na to?

Správný postup plnění

Clearomizér otevřete, tj. odstraňte opatrně náustek a gumové víčko. Při opakovaném plnění vylijte zbytky původního e-liquidu a clearomizér pečlivě vyčistěte, a to buďto horkou vodou za pomoci injekční stříkačky, vypálením na sucho nebo ponořením do konzumního lihu. Chcete-li si čištění usnadnit, vyberte si clearomizér s vyměnitelnými hlavami, který rychleji vysychá. Po perfektním vyschnutí naplňte clearomizér novým e-liquidem, nikdy však více, než po vyznačenou rysku, a znovu uzavřete. Nezapomeňte také pečlivě vysušit závit a mezikruží mezi ním a obalem clearomizéru od e-liquidu, který byl vytlačen přetlakem při uzavření gumovou zátkou. K tomuto úkonu klidně použijte papírový kapesník, ubrousek nebo vatovou tyčinku. Před našroubováním clearomizéru na baterii ještě očistěte její vnitřní i vnější závit. Závit nedotahujte až na doraz, musí zůstat trochu vůle pro přístup vzduchu, aby nedošlo k poškození clearomizéru i baterie. Jestliže jste použili nový clearomizér a plnili jej poprvé, ponechte jej poté minimálně pět minut ležet na stole, aby knoty měly dostatek času řádně nasáknout e-liquidem.

Jak dlouho vydrží e-liquid?

Trvanlivost jedné dávky e-liquidu v clearomizéru je zcela individuální, záleží na tom, jak často a intenzivně svou elektronickou cigaretu používáte. Jste-li pouze příležitostný kuřák, možná uděláte lépe, naplníte-li si clearomizér vždy jen na jedno použití. E-liquidy mají totiž jen omezenou trvanlivost a některé jejich složky se odpařují a vsakují více, než jiné. Chuť e-liquidu, který bude dlouhodobě v clearomizéru se tedy zákonitě změní, a to nikoliv k lepšímu.

Střídáte příchutě?

Pokud s oblibou střídáte chutě a vůně své e-cigarety nelze, než doporučit nákup více kusů clearomizérů a každý naplnit jiným e-liquidem. Pozor však na e-liquid s příchutí máty, ani po řádném a pečlivém pročištění clearomizéru už z něj nic nebude chutnat jinak než jako máta.

Kde koupit clearomizér?

Clearomizér je standardní součást elektronické cigarety a nabízejí jej všichni internetoví prodejci. Zkuste se obrátit např. na obchod Gallagher.cz, Svet-ecigaret.cz nebo společnost Vision… Vybrat si můžete vždy z mnoha provedení i barev dle vlastního vkusu a potřeby.

Jedna reakce na Clearomizér – nejen návod jak jej plnit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *